Věděli jste, že čím více produktů máte v košíku, tím máte i větší slevu😍VYZKOUŠEJ😁

VELKOOBCHOD

Pro velkoobchodní ceny nebo individuální poptávku nás prosím kontaktujte.

e-mail: info@decohouse.cz 

Tel.: +420 775 513 331 

Krátce o naší nabídce

Pokud chcete opravdu kvalitní výrobek, jste tu správně.  Udělejte radost od české firmy Decohouse.cz, která vyrábí své produkty s láskou.

Máme zájem o spolupráci a zařazení našeho zboží do prodeje. Věříme, že by to přineslo do Vašeho kamenného obchodu či eshopu jisté zpestření a originalitu, které je v dnešní době méně a méně. U nás se produkty skvěle prodávají a věříme, že u Vás se budou prodávat také :). Dárková sklenička či svíčka se hodí k mnoha příležitostem ať jsou to narozeniny, svátky, k výročí, k přátelství, poděkování atd. Již nyní spolupracujeme s desítkami kamenných prodejen ve kterých se naše produkty skvěle prodávají.

Nedílnou součástí našich skleniček je dárkové balení s ručně šitými motýlky nebo mašlemi naší švadlenkou, viz foto níže … zákazník se tak nemusí dál starat do čeho skleničku zabalí.
 
 
Naše podmínky prodeje jsou jednoduché:
 

1.  Můžete si vzít na zkoušku pouze pár produktů do Vašeho obchodu (minimum je 15ks)

2.  Bojíte se, že náš sortiment neprodáte a zůstane Vám na skladě? Tak toho se bát nemusíte … pokud bude produkt i balení v pořádku, tak ho od Vás do 60 dní od zaslaní k Vám vykoupíme zpět. Nemáte tedy co ztratit … když prodáte, tak vyděláte a když ne, tak si produkt  vezmeme zpět a neproděláte :)

3. Pokud máte eshop a chcete je dát naše produkty do prodeje i tam, dostanete od nás profesionální fotky, texty a vše potřebné.

Vyrábíme také sklenice s potiskem na míru od 100ks. Máme velké zkušenosti i s velkými zakázkami jak pro firmy, tak i pro státní sektor. Naposledy jsme například vyráběli tisíce sklenic s potiskem pro PRAHU 3 na vinobraní. 
 
Nabízíme také možnost vyrábět svíčky pod Vaší značkou. Jsme jediní výrobci SYPKÝCH SVÍČEK v ČR.  Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.Svíčky jsou vyrobeny z vysoce čistého certifikovaného palmového vosku na rostlinné bázi z udržitelných zdrojů s certifikací RSPO.
 

O naší firmě

Naší hlavní prioritou je kvalita. Vše co děláme se snažíme dělat na 100% ,aby byl zákazník maximálně spokojen. Naší vášní je sklo:) Jsme milovníci skla a nechceme prodávat sklo na jedno použití jak je to mnohdy u konkurence…. dáte jednou skleničku, hrneček, talířek atd. do myčky a můžete jej vyhodit, jelikož je nástřik nebo text nekvalitní a hned se znehodnotí. Také bývá nástřik na skleničkách velmi hrubý (skoro jako brusný papír), což při dotyku není moc příjemné, a to nemluvíme jak příjemné je se z takové skleničky napít.

U nás najdete jen tu nejvyšší kvalitu! Skleničky jsou z kvalitního českého skla s jemným, hladkým, ale pevně držícím nástřikem. Jsou dvakrát vypálené v peci! Nejprve po nástřiku speciální kvalitní barvou a po druhé, kdy se fixuje text na skleničku.

Za svojí ruční prací si stojíme a věříme, že se Vám budou naše produkty líbit  

O našich produktech

  • Něco o výrobě skleniček 

Naše skleničky jsou z kvalitního českého skla, které jsou ,,obzvláště vypečené“, protože se dvakrát vypalují. Nejprve po nástřiku speciální kvalitní barvou a po druhé, kdy se fixuje text na skleničku. Každá sklenička projde několikrát lidskou rukou, jak při samotné výrobě tak při balení. Proto s hrdostí můžeme říct, že je to ruční práce, která udělá všem radost.

  •  U nás vždy dárkové balení 

Chceme, aby se k Vám Vaši zákazníci rádi vraceli a proto je součástí každé skleničky i dárkové balení. Dárkové balení rozlišujeme na dámské a pánské. Pro představu je přiloženo foto balení viz. níže.

  • Mytí v myčce na nádobí

Pokud Vás zajímá mytí v myčce na nádobí, po naší osobní zkušenosti Vám můžeme říct, že to možné je. Je to právě díky dvojitému vypálení v peci. My mytí v myčce na nádobí však nedoporučujeme! Pokud chcete, aby Vám sklenička dlouho vydržela, držte se raději ručního mytí.

z6376891eb679b-deco3